Domov hledají

V NAŠÍ DOČASNÉ PÉČI:

  

Nora

Norinka je roční fenečka, pravděpodobně kříženec JRT a ohaře, , je to ještě hravá pubertačka, která hledá aktivní páníčky, pokud v bytě, tak venčení 3 x denně není dostačující. V nové dočasce je snášenlivá se všemi pejsky a je to miláček. Bude vhodná do rodinky bez úplně malých dětí vzhledem k tomu, že v minulosti s dětmi nevycházela. Pokud jste tedy aktivní a hledáte partačku, je zde nejlepší adeptka právě pro Vás.

Momentálně se nachází v naší DO péči v Mlýnech u Hrobu ( Teplice v Čechách). 
Zájemci o adopci pište prosím  na e-mail andeletlapek@email.cz.

 

 

Nelinka

Nelinka je 4 letá fena mixu peruánského naháče. Údajně vytažená ze špatných podmínek bývalým majitelem, ale již ji nechtěl protože dělá problémy( prý separačka, panická hrůza ze zvířat), tak jí umístil do garáže. Psů se nebojí a snaží se s nimi komunikovat, děti má ráda, lidi též. Zatím se v dočasném domově jeví jako bezproblémový pes. Fena je v dočasné péči v Sokolově. Do nového domova půjdečipovaná, očkovaná, kastrovaná a na adopční smlouvu. Přednost mají zájemci se zkušenostmi s naháčky. Případní zájemci o rezervaci feny prosím pište na andeletlapek@email.cz

 

 

Bettynka

Betty je 7 léta fena JRT X čínský nahacek. Je velmi milá a přítulná. Má ráda děti a všechny pejsky, má hygienické návyky a nic neničí Do nového domova půjde na adopční smlouvu. Je očkovaná, čipovaná a čeká jí kastrace. Aktuálně je v Do v naší péči v Hrobě u Teplic. Zájemci ať píši na andeletlapek@email.cz

 

 

Muffík

Muff je 7 lety kříženec čínského nahacka. Je milý, hodný k dětem, psů si sám od sebe nevšímá, ale nemá rád dominantní pejsky. Aktuálně je v odtucnovaci kuře. Do nového domova půjde na adopční smlouvu. Je očkován, odčerven a čipován. Čeká ho kastrace. Aktuálně je v DO v Českých Budějovicích. . Zájemci pište na andeletlapek@email.cz.

Merlin

Tak k nám přijel Merlin. 4 letý x čínský naháček, velmi vyhublý a po oholení chlupů pěkný nános špíny. Jinak je to vítací pejsek, pejsci a děti mu nevadí. Zájemci o Merlinka ať nás kontaktují na andeletlapek@email.cz. Za převoz pejska děkujeme @Jiřík Herlitze z MS ČČK NDP. Merlinek bude v DO v Církvicích(Ústí nad Labem).

Případní zájemci o rezervaci pejska prosím pište na andeletlapek@email.cz