Domov hledají

V NAŠÍ DOČASNÉ PÉČI:

  

Nora

Norinka je roční fenečka, pravděpodobně kříženec JRT a ohaře, , je to ještě hravá pubertačka, která hledá aktivní páníčky, pokud v bytě, tak venčení 3 x denně není dostačující. V nové dočasce je snášenlivá se všemi pejsky a je to miláček. Bude vhodná do rodinky bez úplně malých dětí vzhledem k tomu, že v minulosti s dětmi nevycházela. Pokud jste tedy aktivní a hledáte partačku, je zde nejlepší adeptka právě pro Vás.

Momentálně se nachází v naší DO péči v Mlýnech u Hrobu ( Teplice v Čechách). 
Zájemci o adopci pište prosím  na e-mail andeletlapek@email.cz.

 

 

 

Martinka

x menšího vzrůstu je necelé dva roky stará holkčička, která se nám po 8 měsících vrátila z adopce. Hledá pohodový domov, nejlépe k aktivním důchodcům, v dočasné péči se jeví jako bezproblémová holčička, je nutné počítat s tím, že časem se může projevovat, byla vrácena z důvodů, že utíká, je proto potřeba mít ji na vodítku, měla štěkat a demolovat byt, to se nyní zatím neděje. Momentálně se nachází v naší dočasné péči v Hrobu u Teplic v Čechách, v případě zájmu nás kontaktujte na e-mail andeletlapek@email.cz.

 

 

Beník

 je 3 měsíční štěně křížence vrácený z adopce z hygienických důvodů. Je vhodný k dětem i ke zvířátkům. Beník je hravé malé štěňátko s úžasnou povahou. Hledáme nové zodpovědné majitele, kteří Beníčkovi dají domov na celý život. Případní zájemci pište prosím na andeletlapek@email.cz . Nachází se v naší dočasné péči v Hrobě u Teplic.