Náš tým

Pavlína Žitňanská, Předseda rady spolku

Má láska ke zvířatům začala už v dětství, chovala jsem papoušky a morčata. Postupem doby jsem přidala pejsky. Momentálně mám dva křížence Jack Russella Teriéra, Baxiho, ten je adoptovaný z útulku a Wendy, ta je z množírny.

Mám vlastní květinářství ,,Květiny Hrob“.

Mezi mé koníčky patří zahrada, floristika, ruční práce všeho druhu, sochy z betonu, malování, vzdělávání se v oboru chemie, biologie, pěstování rostlin, chov zvířat.

Zvířata naší pomoc potřebují a zaslouží si důstojný život, dávají nám lásku,nezištnou a upřímnou.

 

Nicole Brožovská, Místopředseda rady spolku

Má láska ke zvířatům začala už v dětství. Svého prvního psa mi rodiče pořídili přibližně ve 4 letech.   Později jsem dostala i výstavní psy, nyní je tomu 15 let, co se úspěšně zúčastňujeme výstav a mám své tři plemene čínský chocholatý pes. Dělám taktéž dog handlera, což znamená, že vystavuji i ostatním jejich psy.  Od roku 2010 jsem také dostala možnost se několikrát stát vedoucí kruhu na psích výstavách. 

K pomoci zvířatům v nouzi jsem se dostala v roce 2009 a už delší dobu o celém projektu přemýšlela. Vznikl tehdy můj projekt ,,Naháči v nouzi“, který úspěšně funguje dodnes. K oficiálním spolkům a nadacím jsem se dostala až v roce 2018.

Mou hlavní myšlenkou je, že si každé zvíře zaslouží druhou šanci na lepší život. Ráda bych zajistila lepší život co nejvíce zvířatům.

 

Jan Salák, Člen rady spolku

K mé osobě jen něco málo, už v dětství jsem choval drůbež a králíky,měl jsem i psy. No jak tomu na vesnici bývá.

Vlastním firmu na recyklaci plastů ,,Terracompany, s.r.o.“ .

Mé motto je: ,,Zvířátkům se pomáhat musí, neb si sami nemůžou.“

Vzhledem k tomu, že mým koníčkem je práce v recyklaci plastů, tak tato činnost pomoci zvířatům je tím relaxem, který vyvažuje práci a odpočinek.

Mé poslání ve spolku je jasné- pomoc všem zvířátkům, aby byla šťastná.

NAŠI DOBROVOLNÍCI

        

 Andrea Škodová, Dobrovolník                          Štěpánka Smutná, Grafik, pejskař

Jan Brožovský, Dobrovolník, pejskař